Milujeme kameny náramek kuličkový růženín NK158

Barva
růžová

• , zakoupeno v Milujeme Kameny

Moc hezký a jemný náramek, který skvěle ladí k mým ostatním (křišťál a ametyst).

• , zakoupeno v Milujeme Kameny

Krásný kámen. Velice dobrá kvalita.

• Skvěle vypadá

Barva
růžová

Růženín je kámen nesobecké lásky, probouzí v nás cit přátelství a mírnost. Nesmělým milencům pomáhá projevit své utajované pocity. Otevírá srdce a smysly všem krásným věcem, které nás obklopují. Růženín také prohlubuje naši vnímavost k umění, které probouzí naší fantazii, tvořivost a inspiraci. Učí nás větší trpělivosti při komunikaci s lidmi a při řešení problémů, díky tomu dojdeme našemu k cíli nejbezpečnější cestou. Dodává nám trpělivost věnovat pozornost odlišným názorům k rozšíření našich obzorů.

Růženín nás provází jako strážný anděl. Chrání nás před vším špatným a hrubým. Prohlubuje meditaci, otevírá naše srdce nadsmyslové lásce.

Posiluje funkci srdce, reguluje srdeční rytmus. Napomáhá při léčbě psychosomatických obtíží, způsobených potlačenými emocemi. Navozuje klidný spánek, ve chvílích citového rozrušení. Růženín pomáhá při léčbě neplodnosti a nemocí pohlavních orgánů. Také je pomocníkem při onemocnění krve. Masáží oblázkem růženínu prokrvíte svou pokožku. Pomáhá čistit prostor od elektromagnetického smogu, proto je vhodné umístit růženín v blízkosti televize, počítače a dalších elektrických přístrojů, především v ložnici. Pro nerušený spánek je vhodné umístit vedle lůžka růženín spolu s křišťálem a černým turmalínem.

• , zakoupeno v Milujeme Kameny

Krásný kámen. Velice dobrá kvalita.

• Skvěle vypadá