Milujeme Kameny náramek pánský kuličkový turmalín černý NPK162

Odpovida pozadavku a kvalitne provedeno

• pohoda

Barva
černá

Skoryl v nás podporuje sebekontrolu, disciplínu, vážnost, cílevědomost a zdravou ctižádost. Zklidňuje při stresu a uvolňuje napětí z přepracování. Pomáhá nám zanalyzovat vlastní chyby, pomáhá nám najít správný směr a chrání nás před negativními myšlenkami.

Tento minerální kámen posiluje naši odolnost před virovými onemocněními, posiluje nervový a lymfatický systém, srdce, krevního oběhu a svalů. Ulevuje při křečích. Tlumí různorodé bolesti.

Skoryl napomáhá rozbíjet citové, mentální duchovní blokády, které nám brání šťastně a zdravě žít. Skoryl má očistnou a léčebnou sílu. Pomáhá nám dostat se do hloubky našeho podvědomí, a tam rozbít a uvolnit blokády, které nás emocionálně zatěžují. Také čistí propojení mezi centry energií tak, aby mezi nimi mohla energie volně proudit.

Skoryl je silný ochranný kámen, který nás chrání před vnějšími vlivy prostředí, a také před vnějšími lidskými vlivy. Skoryl se chová, jako ochranný štít, vnější negativní energii odpuzuje, odklání a rozptyluje před prostoupením do naší aury. Je to vhodný kámen do prostoru určenému ke spánku, skoryl celý prostor pročistí, a tím napomáhá klidnému a nerušenému spánku.

Odpovida pozadavku a kvalitne provedeno

• pohoda